Rekuperacja

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za zainetersowanie naszą ofertą w zakresie wentylacji z odzyskiem ciepła. Zajmujemy się dystrybucją oraz montażem productów ThesslaGreen. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszych usług
Doradztwo
Doradzimy jakie rozwiązanie jest najlepsze dla Twojego domu.
Projektowanie
Wykonamy projekt instalacji wentylacji z odzyskiem ciepła.
Montaż
Zamontujemy jednostkę wentylacyjną wraz z całą instalacją.
Serwis
Wykonamy dla Ciebie serwis.
Dlaczego ThesslaGreen?
Jednostki ThesslaGreen zdobyły już bardzo dużą popularność na rynku polskim. Cechuje je przede wszystkim bezawaryjność oraz szereg innowacyjnych rozwiązań.
THESSLAGREEN
Szybki kontakt
Jakub Rybacki
Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną zapraszamy do naszego formularza.
Podanie danych, oznaczonych w formularzu kontaktowym jako pola obowiązkowe (oznaczonych „*”) jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wysłania do nas zapytania za pośrednictwem tego formularza. Podanie innych danych, tj. nieoznaczonych w formularzu kontaktowym jako pola obowiązkowe, jest dobrowolne.
 
By dodać więcej niż 1 rzut, wybierz więcej niż 1 plik.
Administratorem Twoich danych osobowych jest ABI SERWIS Jakub Rybacki z siedzibą przy ul. Powstańców Wlkp. 13, 89-100 Trzeciewnica. Będziemy przetwarzać Twoje dane podane w niniejszym formularzu kontaktowym w celu odpowiedniego ustosunkowania się do Twojej wiadomości, w tym udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz tutaj.